Krka - Budućnost 101:74

Novo Mesto, SLOVENIJA, 6. februar - Slovenačkoj ekipi je trebalo samo nekoliko minuta da slomi otpor jugoslovenskog šampiona. Bio je ovo jedanaesti poraz Podgoričana u Evropskoj ligi ove sezone.

Domaćini su nakon prve četvrtine vodili sa 19 poena razlike, a poluvreme su završili sa plus 28. U drugom delu igrači Krke su samo odrađivali posao protiv nemoćnog protivnika.

Evroliga, "C" grupa, 13. kolo, Novo Mesto, SLOVENIJA, 6. februar

KRKA (Novo Mesto, SLOVENIJA) - BUDUĆNOST (Podgorica, JUGOSLAVIJA) 101:74 (36:17, 27:18, 19:20, 19:19)

KRKA: Ivašković 2, Gnjidić 12, Skelin 18, Laković 25, Jelesijević 3, Dejvison 16, Grum 2, Drobnjak, Čapin 10, Šamanić 9, Brenjer 4.

BUDUĆNOST: Okunski 5, Smiljanić 9, Radonjić 6, Rakočevic 20, Sekulić 5, Vukčević 17, Radunović, Kuzmanović, Ćeranić 6, Čabarkapa 2, Ćakić 4.