Minhen 1860 - SARTID 3:1

Augzburg, NEMAČKA, 1. jul (Politika) - U prvoj utakmici drugog kola Kupa Intertoto nemački Minhen 1860 je kao domaćin u Augzburgu pobedio Sartid sa 3:1. Ipak, Smederevci su stekli pravo na nadu u revanšu na svom stadionu. Nemci su poveli sa 3:0 pogocima Maksa u 20. i 59. minutu i Rizeta 65, a Vasković je u 66. postavio konačan rezultat.

Stadion: Rozen. Gledalaca: 10.000. Sudija: Tudor (Rumunija). Strelci: Maks u 20. i 59. i Rizet u 65. minutu za Minhen, a Vasković u 66. za Sartid. Žuti karton: Vasković (Sartid).

MINHEN: Jenč, Hofman, Zelić, Deden, Vizinger (od 19. minuta Borimirov), Černi, Rizet, Vajzenberger (od 55. Tice), Hesler, Maks (od 61. Ipua), Šrot.

SARTID: Lukić, Glogovac (od 79. Panić), Mrdak, Sočanac, Radosavljević, Vasković, Aleksić Bogdanović, Mudrinić (od 76. Ramović), Mirosavljević, Antunović (od 46. Zečević).